ISORegistry (8.x-2.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Submit
is: Vista

en: On
is: Virkjað

en: Size
is: Stærð

en: Preview
is: Forskoða

en: URL
is: vefslóð

en: Attachment
is: Viðhengi

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Examples
is: Dæmi

en: German
is: Þýska
