ISORegistry (8.x-2.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Redirect
kn: ಮರುನಿರ್ದೇಶನ

en: Examples
kn: ಉದಾಹರಣೆಗಳು

en: German
kn: ಜರ್ಮನ್
