ISORegistry (8.x-2.1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Submit
lt: Siųsti

en: On
lt: Įjungta

en: Size
lt: Dydis

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Created on
lt: Sukurta
