ISORegistry (8.x-2.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: On
ne: माथि

en: Size
ne: आकार

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: URL
ne: यूआरएल

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Examples
ne: उदाहरण

en: German
ne: जर्मन
