ISORegistry (8.x-2.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Submit
nn: Legg inn

en: On
nn: På

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: German
nn: Tysk
