ISORegistry (8.x-2.1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Submit
oc: Sometre

en: On
oc: Activat

en: Size
oc: Talha

en: Preview
oc: Apercebut

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: URL alias
oc: Aliàs d'URL

en: Redirect
oc: Redirigir

en: Examples
oc: Exemples

en: German
oc: Alemand
