ISORegistry (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Submit
ro: Trimite

en: On
ro: Pornit

en: Size
ro: Mărime

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Attachment
ro: Anexă

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: URL alias
ro: Pseudonim URL

en: Redirect
ro: Redirecționare

en: Examples
ro: Exemple

en: German
ro: Germană

en: Created on
ro: Creat pe
