ISORegistry (8.x-2.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: On
th: เปิด

en: Off
th: ปิด

en: URL alias
th: เป็นการกำหนด URL เฉพาะให้กับธีม

en: Examples
th: ตัวอย่าง

en: Created on
th: สอบเมื่อ
