ISORegistry (8.x-2.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Submit
ug: يوللاش

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل

en: German
ug: گرمانچە
