Isosceles Theme (2.0.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Search
af: Soek

en: Help
af: Hulp

en: Log out
af: Teken uit

en: User account
af: Gebruikersrekening
