Isosceles Theme (2.0.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Search
am: ፈልግ

en: Help
am: እርዳታ

en: Logo
am: አርማ

en: Log out
am: ውጣ

en: User account
am: የተጠቃሚ መለያ

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ
