Isosceles Theme (2.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Search
bg: Търси

en: Help
bg: Справка

en: Logo
bg: Лого

en: Log out
bg: Излез

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: User account
bg: Потребителски акаунт
