Isosceles Theme (2.0.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Help
bn: সহায়তা

en: Logo
bn: লোগো

en: Log out
bn: লগ আউট

en: User account
bn: ব্যবহারকারীর এ্যাকাউন্ট
