Isosceles Theme (2.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Search
bs: Pretraga

en: Help
bs: Pomoć

en: Log out
bs: Odjavi se

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija
