Isosceles Theme (2.0.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Search
cs: Hledat

en: Help
cs: Nápověda

en: Back to top
cs: Zpět nahoru

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
