Isosceles Theme (2.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Search
cy: Chwilio

en: Help
cy: Cymorth

en: Log out
cy: Allgofnodi

en: User account
cy: Cyfrif defnyddiwr
