Isosceles Theme (2.0.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Search
et: Otsing

en: Help
et: Abi

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: Log out
et: Logi välja

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus
