Isosceles Theme (2.0.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Search
eu: Bilatu

en: Help
eu: Laguntza

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: Log out
eu: Irten

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
