Isosceles Theme (2.0.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Search
fi: Etsi

en: Help
fi: Ohje

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Log out
fi: Kirjaudu ulos

en: Right Sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Left Sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: User account
fi: Käyttäjätili

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Footer First
fi: Alatunniste (ensimmäinen)

en: Footer Second
fi: Alatunniste (toinen)

en: Footer Third
fi: Alatunniste Kolmas
