Isosceles Theme (2.0.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Content
id: Konten

en: Search
id: Pencarian

en: Help
id: Bantuan

en: Page Title
id: Judul Halaman

en: Log out
id: Logout

en: Right Sidebar
id: Bilah sisi kanan

en: Left Sidebar
id: Bilah Sisi Kiri

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: User account
id: Keanggotaan

en: Main navigation
id: Navigasi utama

en: Main Menu
id: Menu Utama
