Isosceles Theme (2.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Log out
kn: ನಿರ್ಗಮಿಸು

en: Main Menu
kn: ಮುಖ್ಯ ಪರಿವಿಡಿ
