Isosceles Theme (2.0.0) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Log out
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ
