Isosceles Theme (2.0.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Search
lt: Paieška

en: Help
lt: Pagalba

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Logo
lt: Logotipas

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Highlighted
lt: Paryškintas
