Isosceles Theme (2.0.0) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Search
mk: Барање

en: Help
mk: Помош

en: Log out
mk: Одјави ме

en: User account
mk: Корисничка сметка
