Isosceles Theme (2.0.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Search
mn: Хайх

en: Help
mn: Тусламж

en: Logo
mn: Лого

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг
