Isosceles Theme (2.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Search
mr: शोध

en: Help
mr: मदत

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह

en: Log out
mr: लॉग आऊट
