Isosceles Theme (2.0.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Search
nn: Søk

en: Help
nn: Hjelp

en: Log out
nn: Logg ut

en: Right Sidebar
nn: Høgre sidestolpe

en: Left Sidebar
nn: Venstre sidestolpe

en: User account
nn: Brukarkonto

en: Highlighted
nn: Utheva
