Isosceles Theme (2.0.0) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Logo
or: ପ୍ରତୀକ

en: Log out
or: ଲଗ ଆଉଟ

en: User account
or: ଚାଳକ ଖାତା
