Isosceles Theme (2.0.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Search
pl: Szukaj

en: Help
pl: Pomoc

en: Back to top
pl: Do góry

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Slider
pl: Suwak

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: User account
pl: Konto użytkownika

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Main Menu
pl: Menu Główne

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza

en: Footer Second
pl: Stopka druga

en: Footer Third
pl: Trzecia Stopka
