Isosceles Theme (2.0.0) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Search
pt: Buscar

en: Help
pt: Ajuda

en: Back to top
pt: Voltar ao topo

en: Breadcrumb
pt: Trilha de navegação

en: Page Title
pt: Título da Página

en: Log out
pt: Sair

en: Right Sidebar
pt: Barra lateral direita

en: Left Sidebar
pt: Barra lateral esquerda

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: User account
pt: Conta de usuário

en: Main navigation
pt: Navegação principal

en: Main Menu
pt: Menu Principal

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Footer First
pt: Primeiro Rodapé

en: Footer Second
pt: Segundo Rodapé

en: Footer Third
pt: Terceiro rodapé
