Isosceles Theme (2.0.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Search
ro: Căutare

en: Help
ro: Ajutor

en: Logo
ro: Siglă

en: Page Title
ro: Titlu Pagină

en: Log out
ro: Deconectați-vă

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: User account
ro: Cont utilizator

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Highlighted
ro: Evidențiat
