Isosceles Theme (2.0.0) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Search
ru: Поиск

en: Help
ru: Справка

en: Back to top
ru: Наверх

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Logo
ru: Логотип

en: Page Title
ru: Заголовок страницы

en: Log out
ru: Выход

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: User account
ru: Учётная запись пользователя

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Main Menu
ru: Главное меню

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Footer First
ru: Подвал 1

en: Footer Second
ru: Подвал 2

en: Footer Third
ru: Подвал 3
