Isosceles Theme (2.0.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Help
sk: Pomoc

en: Back to top
sk: Späť hore

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: User account
sk: Používateľský účet

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Toggle navigation
sk: Prepnúť navigáciu
