Isosceles Theme (2.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Search
sl: Išči

en: Help
sl: Pomoč

en: Log out
sl: Odjavi se

en: User account
sl: Uporabniški račun
