Isosceles Theme (2.0.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Search
sr: Претрага

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Logo
sr: Лого

en: Log out
sr: Одјави се

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Footer First
sr: Прво заглавље
