Isosceles Theme (2.0.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Logo
vi: Biểu huy

en: Page Title
vi: Tên trang

en: Log out
vi: Đăng xuất

en: Slider
vi: Thanh trượt

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: User account
vi: Tài khoản người dùng

en: Main Menu
vi: Trình đơn chính

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Footer First
vi: Phần chân thứ nhất

en: Footer Second
vi: Phần chân thứ hai
