Isosceles Theme (2.0.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: مساعدة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Logo
ar: الشعار

en: Page Title
ar: عنوان الصفحة

en: Log out
ar: خروج

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: User account
ar: حساب المستخدم

en: Main navigation
ar: القائمة الرئيسية

en: Main Menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Highlighted
ar: مبرز
