Isosceles Theme (2.0.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Search
az: Axtarış

en: Help
az: Dəstək

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Logo
az: loqo

en: Page Title
az: Səhifə başlığı

en: Log out
az: Çıxış

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Main Menu
az: Əsas menyu

en: Highlighted
az: Vurğulanan
