Isosceles Theme (2.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Search
be: Пошук

en: Help
be: Дапамога

en: Logo
be: Лагатып

en: Log out
be: Выйсці

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: User account
be: Рахунак карыстальніка

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Highlighted
be: Выдзелены
