Isosceles Theme (2.0.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Log out
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
