Isosceles Theme (2.0.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Search
ca: Cerca

en: Help
ca: Ajuda

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Logo
ca: Logotip

en: Page Title
ca: Títol de la pàgina

en: Log out
ca: Surt

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Main Menu
ca: Menú principal

en: Highlighted
ca: Destacat
