Isosceles Theme (2.0.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Search
da: Søg

en: Help
da: Hjælp

en: Back to top
da: Tilbage til toppen

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Log out
da: Log ud

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: User account
da: Brugerkonto

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Main Menu
da: Hovedmenu

en: Highlighted
da: Fremhævet
