Isosceles Theme (2.0.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Log out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་

en: User account
dz: ལག་ལེན་པའི་རྩིས་ཐོ་
