Isosceles Theme (2.0.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Log out
el: Αποσύνδεση

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: User account
el: Λογαριασμός χρήστη

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
