Isosceles Theme (2.0.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Search
eo: Serĉu

en: Help
eo: Helpo

en: Logo
eo: Emblemo

en: Log out
eo: Elsaluti

en: User account
eo: Uzanta konto
