Isosceles Theme (2.0.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Search
fa: جستجو

en: Help
fa: راهنما

en: Back to top
fa: بازگشت به بالا

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Logo
fa: آرم

en: Page Title
fa: عنوان صفحه

en: Log out
fa: خروج

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: User account
fa: حساب کاربری

en: Main navigation
fa: منوی اصلی

en: Main Menu
fa: منو اصلی

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Footer First
fa: اولین پاورقی

en: Footer Second
fa: پاورقی دوم

en: Footer Third
fa: پاورقی سوم
