Isosceles Theme (2.0.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Search
fil: Hanapin

en: Help
fil: Tulong

en: Log out
fil: Umalis sa pagkalagda

en: User account
fil: Akawnt ng tagagamit

en: Main navigation
fil: Pangunahing paglalayag

en: Highlighted
fil: Binigyang-diin
