Isosceles Theme (2.0.0) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Search
fr: Rechercher

en: Help
fr: Aide

en: Back to top
fr: Remonter

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Log out
fr: Se déconnecter

en: Right Sidebar
fr: Barre latérale droite

en: Left Sidebar
fr: Barre latérale gauche

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: User account
fr: Compte utilisateur

en: Main navigation
fr: Navigation principale

en: Main Menu
fr: Menu principal

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Footer First
fr: Premier pied de page

en: Footer Second
fr: Deuxième pied de page

en: Footer Third
fr: Troisième pied de page

en: Close search
fr: Fermer la recherche
