Isosceles Theme (2.0.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Search
gl: Buscar

en: Help
gl: Axuda

en: Back to top
gl: Voltar arriba

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Logo
gl: Logotipo

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Slider
gl: Deslizador

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: User account
gl: Conta de usuario

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Highlighted
gl: Resaltado
