Isosceles Theme (2.0.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Log out
gu: બહાર નીકળો

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: User account
gu: વપરાશકર્તાનું ખાતુ
